Zapoj se

 

 

Archiv nemá být výhradní záležitostí jednotlivce, stejně jako jimi nejsou souhrnné zkušenosti uvedené v tomto archivu. I ty můžeš přispět k výměně informací, předávání a vyjasňování zkušeností mezi radikálními proletáři.


Při tvorbě archivu můžeš pomoci následovně:

a) Pokud máš ty nebo někdo z tvých známých u sebe text vlastní tvorby či překlad nebo si objevíš text, o kterém si myslíš, že by se do tohoto archivu hodil, tak ho se všemi náležitostmi pošli na kontaktní email. Texty zasílej ve formátu odt, případně pdf nebo ve výjimečných případech ve formátu doc. Styl písma zvol Times New Roman ve velikosti 11 mimo nadpisy, které velikostně odliš, a s číslováním stránek v zápatí textu. Posílej texty již gramaticky a stylisticky upravené. Pokud víš odkud text pochází, tak na konci textu uveď zdroj následovně:

Internetový zdroj Zdroj: http://www.ezurnal.cz/generate_page.php3?page_id=9313 [staženo 8.6. 2011].

Pakliže jsou ti známé údaje o textu, který je stažený z internetu, ale původně pochází z tištěného média, tak údaje o jeho tištěném zdroji rovněž připoj na konec zasílaného textu.

Tištěné médium Hall, S., Jacques, M. 1989. New Times The Changing Face Of Politics In The 1990's. London: Lawrence and Wishart, Marxism Today. [příjmení a první písmena jmen autorů, rok vydání, jméno publikace, místo vydání, jméno vydavatelství].

V případě, že se jedná o konkrétní kapitolu v publikaci, tak údaje budou následující: Murray, R. 1989. ,,Fordism and Postfordism“ In Hall, S., Jacques, M. 1989. New Times The Changing Face Of Politics In The 1990's. London: Lawrence and Wishart, Marxism Today.

Zasílané dokumenty po emailu pojmenujte podle následujícího vzoru:


Dauve.G.1998.Fasismus.a.antifasismus.odt (název organizace nebo příjmení autora, první písmeno jména - jde-li o autora, rok vydání, název díla).


b) Vítanou je tvoje případná nabídka ohledně překládání textů. Stejně tak i pomoc s korekturami a technická pomoc týkající se provozu webových stránek.


Všechny zveřejněné texty podléhají redakčnímu schválení.

Dej vědět o Proletarchivu svému okolí
 
propagace.PROLETARCHIVU_letak.pdf propagace.PROLETARCHIVU_letak.pdf
Size : 219.873 Kb
Type : pdf,,Násilím je dřít se k smrti a potom poslouchat, jak říkají „usměj se, nežádáme přeci tak moc“.

Make a free website with Yola